Hosting WordPress

Wszystko zaczyna się od hostingu. Załóż bloga, stronę lub sklep w zaledwie kilku prostych krokach!

hosting ssd wordpress

Jeśli masz jakieś pytania, dzwoń śmiało - 22 299 2015.

HOSTING OB SSD

OPTI

149 zł brutto / rok

 Ile zapłacę za rok?

ZAMÓW

lub testuj przez 14 dni za darmo

HOSTING OB SSD

PRO

299 zł brutto / rok

 Ile zapłacę za rok?

ZAMÓW

lub testuj przez 14 dni za darmo

HOSTING OB SSD

PRO+

499 zł brutto / rok

 Ile zapłacę za rok?

ZAMÓW

lub testuj przez 14 dni za darmo

HOSTING OB SSD

EXPERT

665 zł brutto / rok

 Ile zapłacę za rok?

ZAMÓW

lub testuj przez 14 dni za darmo

Zaufali nam m.in.:

hosting wordpress ssd
hosting wordpress ssd
hosting wordpress ssd
hosting wordpress ssd
hosting wordpress ssd
hosting wordpress

Hosting WordPress SSD

Jeśli nie chcesz, nie potrafisz lub po prostu nie masz czasu na zajmowanie się kwestiami technicznymi, jest to opcja idealna dla Ciebie. Oferujemy wyspecjalizowany hosting dla WordPress, który nie wymaga od Ciebie nic poza wykupieniem pakietu. Oferujemy hosting dla blogów, stron www oraz sklepów internetowych opartych o CMS WordPress.

Nie musisz się martwić o techniczne kwestie, ze swojej strony gwarantujemy, że dobierzemy dla Ciebie takie rozwiązanie, które będzie działać sprawnie i szybko przez cały rok.

Wyjątkowa obsługa

To dla niej Klienci wybierają właśnie nas. Dlaczego wyjątkowa? Nasz dział wsparcia to nie zwykłe call center, a zapewniają go doświadczeni specjaliści WordPress, którzy rozwiążą w ekspresowym tempie nawet największy problem. Na zgłoszenia odpowiadamy szybko i sprawnie przez 24h na dobę.

Masz już hosting w innej firmie? Odbierz do 6 miesięcy gratis!

Masz już zarejestrowany i opłacony hosting w innej firmie, a chcesz się do nas przenieść przed jego wygaśnięciem? Możesz otrzymać od nas do 6 miesięcy ważności usługi gratis, aby wyrównać okres, który pozostał u poprzedniego dostawcy. Skontaktuj się z nami po szczegółowe informacje.

Darmowa migracja

Jeśli masz już hosting w innej firmie i chcesz się przenieść napisz do nas. Przeniesiemy Twój WordPress za darmo. W cenie hostingu migrujemy do 5 instalacji WordPress oraz do 10 skrzynek pocztowych.

Darmowa migracja Blogger

Chcesz przenieść bloga z platformy blogger na WordPress? Pomożemy Ci w cenie hostingu.
Pełna migracja blogger obejmuje:

  • wpisy
  • strony
  • zdjęcia
  • komentarze
  • ustawienie odpowiednich przekierowań

Zero ukrytych kosztów

Cena zakupu jest ceną odnowienia, zero ukrytych kosztów! W razie potrzeby pakiet możesz zmienić w trakcie trwania umowy, pokrywając wyłącznie różnicę w kosztach pomiędzy pakietami i jedynie za pozostały okres abonamentowy.

Czym są Unikalni Użytkownicy?

UU czyli Unikalni Użytkownicy – to właśnie od liczby osób, które odwiedzają Twojego bloga lub stronę jest uzależniona cena Twojego hostingu. 1 unikalny użytkownik rozliczany jest w skali miesiąca, tzn., że jeśli dana osoba wejdzie na Twojego bloga lub stronę kilka razy w ciągu danego miesiąca to i tak liczona jest jako 1 unikalny użytkownik. Hosting rozliczany w ten sposób daje Ci dużą elastyczność i może rosnąć wraz z Twoim blogiem, stroną lub sklepem.

Bezpieczny backup

Kopie bezpieczeństwa wykonywane są codziennie i dostępne z trzech ostatnich dni, ale dla Twojego komfortu zawsze przechowujemy też starszą kopię sprzed minimum 14 dni. Dla pełnego bezpieczeństwa Twoich danych kopie są przechowywane także na niezależnych od serwera, zewnętrznych macierzach.

Hosting SSD dla WordPress

Nasza oferta jest skierowana do użytkowników WordPress`a i hostujemy wyłącznie rozwiązania oparte o ten system CMS. Nasze serwery są specjalnie zoptymalizowane pod ten system, a wszystkie dane są przechowywane na dyskach SSD, które w przeciwieństwie do tradycyjnych dysków są dużo bardziej wydajne i znacznie szybsze.

DataCenter w Polsce

Korzystamy z Centrum Danych Nephax w Polsce (Gdańsk). Wieloletnie doświadczenie naszego Partnera technologicznego to pewność jakości oraz stabilności naszych usług. Korzystamy z w pełni redundantnej infrastruktury sieciowej opartej tylko na wiodących producentach urządzeń sieciowych jak Juniper, HP, 3COM, CISCO i Dell. Infrastruktura zbudowana jest w profesjonalnym centrum danych „CIS NEPHAX” w Gdańsku.

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń lub napisz do nas!

+48 22 299 2015
hostingopiekunbloga.pl

hosting dla bloga

Indywidualne warunki

Potrzebujesz pakietu większego niż 115 tys. UU, a może chcesz otrzymać ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb? Nie zastanawiaj się tylko napisz do nas na hostingopiekunbloga.pl!

hostign-okres-probny

Okres próbny / specyfikacja

Każdy pakiet możesz testować za darmo i bez żadnych zobowiązań przez 14 dni. Szczegóły techniczne naszej oferty znajdziesz je tutaj – specyfikacja techniczna.

certyfikaty ssl

Certyfikaty SSL

Punkt obowiązkowy gdy otwierasz sklep. Zadbaj o bezpieczeństwo Klientów i kup certyfikat SSL do szyfrowania danych. Już od 39,90 zł za rok.

Przejdź do oferty

tanie domeny

Domeny

Sprawdź ponad 200 rozszerzeń w naszej ofercie domen i ciesz się swoją wymarzoną nazwą.

Przejdź do oferty