Idealny na start!

HOSTING WORDPRESS SSD

OPTI
 • Zainstalowany WordPress
 • Powierzchnia: 20 GB SSD
 • Do 15 000 Unikalnych Użytkowników / miesiąc
 • Transfer: bez limitu
 • Skrzynki email: 15
 • Domena .pl na rok gratis
 • Certfikat SSL gratis
 • Darmowa migracja

159 zł brutto / rok

 Ile zapłacę za kolejny rok?

Hosting WordPress SSD

hosting ssd wordpress

Wszystko zaczyna się od hostingu. Załóż bloga, stronę www lub sklep w zaledwie kilku prostych krokach!

Masz większe potrzeby? Kup lub zmień pakiet na wyższy. W przypadku zmiany pakietu płacisz wyłącznie różnicę w cenie.

HOSTING OB SSD

PRO
 • Do 30 000 Unikalnych Użytkowników / miesiąc
 • Powierzchnia: 35 GB SSD
 • Transfer: bez limitu
 • Skrzynki email: 35
 • Domena .pl na rok, SSL oraz migracja gratis

299 zł brutto / rok

 Ile zapłacę za rok?

ZAMÓW

HOSTING OB SSD

PRO+
 • Do 75 000 Unikalnych Użytkowników / miesiąc
 • Powierzchnia: 40 GB SSD
 • Transfer: bez limitu
 • Skrzynki email: 40
 • Domena .pl na rok, SSL oraz migracja gratis

499 zł brutto / rok

 Ile zapłacę za rok?

ZAMÓW

HOSTING OB SSD

EXPERT
 • Do 115 000 Unikalnych Użytkowników / miesiąc
 • Powierzchnia: 50 GB SSD
 • Transfer: bez limitu
 • Skrzynki email: 50
 • Domena .pl na rok, SSL oraz migracja gratis

665 zł brutto / rok

 Ile zapłacę za rok?

ZAMÓW
Opiekun Bloga to jest najlepszy wybór jakiego dokonałam. Przyjazna , skuteczna i wyjątkowo szybka obsługa. Z całego serca polecam.- Gratiana Joanna
Nie trzeba czekać na odpowiedź dłużej, niż godzinę (choć godzina to wyjątek - odpowiadają niezwykle szybko). Nawet, jak zawracasz im tyłek co 10 minut na fb to wciąż są mili 🙂 Bardzo polecam!- Aldona Hartwińska
Szczerze polecam Opiekuna Bloga. Profesjonalna obsługa, szybka odpowiedź na pytania (nawet te mniej mądre) i rozwiązanie każdego problemu. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.- Zaneta Barska
Nazwa OpiekunBloga jest tutaj rzeczywiście nieprzypadkowa, bo firma wspaniale spełnia swoją misję zawartą w nazwie. Hosting działa bez zarzutu, blog został przeniesiony błyskawicznie, a obsługa jest miła, cierpliwa i profesjonalna. Mogę zadać milion głupich pytań, a i tak zostanę potraktowana poważnie. Gdyby wszyscy działali w taki sposób, świat byłby piękniejszy 😉- Klaudyna Maciąg

Zaufało nam już ponad 1200 Klientów, a wśród nich:

hosting wordpress ssd
hosting wordpress dla bloga
hosting wordpress ssd
hosting dla bloga
hosting wordpress ssd
hosting wordpress klienci
hosting wordpress

Hosting WordPress SSD

Jeśli nie chcesz, nie potrafisz lub po prostu nie masz czasu na zajmowanie się kwestiami technicznymi, jest to opcja idealna dla Ciebie. Oferujemy wyspecjalizowany hosting dla WordPress, który nie wymaga od Ciebie nic poza wykupieniem pakietu. Oferujemy hosting dla blogów, stron www oraz sklepów internetowych opartych o WordPress.

Nie musisz się martwić o techniczne kwestie, ze swojej strony gwarantujemy, że dobierzemy dla Ciebie takie rozwiązanie, które będzie działać sprawnie i szybko przez cały rok.

Wyjątkowa obsługa

To dla niej Klienci wybierają właśnie nas. Dlaczego wyjątkowa? Nasz dział wsparcia to nie zwykłe call center, a w jego skład wchodzą doświadczeni specjaliści WordPress, którzy rozwiążą w ekspresowym tempie nawet największy problem. Na zgłoszenia odpowiadamy szybko i sprawnie przez 24h na dobę.

Masz już hosting w innej firmie? Odbierz do 6 miesięcy gratis!

Masz już zarejestrowany i opłacony hosting w innej firmie, a chcesz się do nas przenieść przed jego wygaśnięciem? Możesz otrzymać od nas do 6 miesięcy ważności usługi gratis, aby wyrównać okres, który pozostał u poprzedniego dostawcy. Skontaktuj się z nami po szczegółowe informacje.

Darmowa migracja

Jeśli masz już hosting w innej firmie i chcesz się przenieść napisz do nas. Przeniesiemy Twój WordPress za darmo. W cenie hostingu migrujemy do 5 instalacji WordPress oraz do 10 skrzynek pocztowych.

Dlaczego warto się do nas przenieść? Ponieważ oferta Opiekun Bloga to nawet o 100% szybszy od konwencjonalnych rozwiązań HDD hosting z WordPressem SSD i całodobowe wsparcie techniczne.

Darmowa migracja Blogger

Chcesz przenieść bloga z platformy blogger na WordPress? Pomożemy Ci w cenie hostingu.
Pełna migracja blogger obejmuje:

 • wpisy
 • strony
 • zdjęcia
 • komentarze
 • ustawienie odpowiednich przekierowań

Zero ukrytych kosztów

Cena zakupu jest ceną odnowienia, zero ukrytych kosztów! W razie potrzeby, pakiet hostingu WordPress możesz zmienić w trakcie trwania umowy. Do pokrycia pozostanie wtedy wyłącznie różnica w kosztach pomiędzy pakietami za pozostały okres abonamentowy

Poczta w domenie

Co w przypadku poczty? Hosting WordPress z pocztą we własnej domenie zdecydowanie dodaje prestiżu. Obsługa zarówno POP3, jak i IMAP gwarantują, że żadne wiadomości nie znikną w odmętach sieci. Do tego dochodzi jeszcze możliwość zsynchronizowania poczty w domenie z Twoim kontem Gmail. Wygoda i komfort przede wszystkim.

Czym są Unikalni Użytkownicy?

UU czyli Unikalni Użytkownicy – to właśnie od liczby osób, które odwiedzają Twojego bloga lub stronę jest uzależniona cena Twojego hostingu. 1 unikalny użytkownik rozliczany jest w skali miesiąca, tzn., że jeśli dana osoba wejdzie na Twojego bloga lub stronę kilka razy w ciągu danego miesiąca to i tak liczona jest jako 1 unikalny użytkownik. Hosting rozliczany w ten sposób daje Ci dużą elastyczność i może rosnąć wraz z Twoim blogiem, stroną lub sklepem.

Bezpieczny backup

Kopie bezpieczeństwa wykonywane są codziennie i dostępne z 7 ostatnich dni, ale dla Twojego komfortu zawsze przechowujemy też starszą kopię sprzed minimum 14 dni. Dla pełnego bezpieczeństwa Twoich danych kopie są przechowywane także na niezależnych od serwera, zewnętrznych macierzach.

Hosting SSD dla WordPress

Nasza oferta jest skierowana do użytkowników WordPress`a i hostujemy wyłącznie rozwiązania oparte o ten system CMS. Nasze serwery są specjalnie zoptymalizowane pod ten system, a wszystkie dane są przechowywane na dyskach SSD, które w przeciwieństwie do tradycyjnych dysków są dużo bardziej wydajne i znacznie szybsze.

DataCenter w Polsce

Korzystamy z Centrum Danych Nephax w Polsce (Gdańsk). Wieloletnie doświadczenie naszego Partnera technologicznego to pewność jakości oraz stabilności naszych usług. Korzystamy z w pełni redundantnej infrastruktury sieciowej opartej tylko na wiodących producentach urządzeń sieciowych jak Juniper, HP, 3COM, CISCO i Dell. Infrastruktura zbudowana jest w profesjonalnym centrum danych „CIS NEPHAX” w Gdańsku.

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń lub napisz do nas!

+48 22 299 2015
hostingopiekunbloga.pl

hosting dla bloga

Indywidualne warunki

Jeżeli uważasz, że żaden z dostępnych pakietów nie spełnia Twoich wymagań, nie wahaj się i daj nam znać. Opiekun Bloga to najbardziej elastyczny hosting WordPress w sieci, w dodatku zoptymalizowany do pracy z wtyczką WooCommerce.

hostign-okres-probny

Okres próbny / specyfikacja

Każdy pakiet możesz testować za darmo i bez żadnych zobowiązań przez 14 dni. W trakcie próbnego okresu przekonasz się, że takie problemy jak powolne działanie WordPress przy używaniu wielu wtyczek u nas nie występują. Wybierz ofertę Opiekun Bloga na hosting WordPress – gratis otrzymasz domenę .pl na cały rok. Wszelkie niezbędne informacje techniczne znajdziesz – tutaj.

certyfikaty ssl

Certyfikaty SSL

Bezpieczeństwo to jeden z najistotniejszych aspektów przy prowadzeniu witryny, dlatego do każdego pakietu dołączamy darmowy certyfikat SSL – Let’s Encrypt. To podstawowa forma zabezpieczenia, której ufa każda przeglądarka. Do Twojej dyspozycji oddajemy również możliwość skorzystania z płatnych certyfikatów, dających więcej korzyści.

Przejdź do oferty

tanie domeny

Domeny

Sprawdź ponad 200 rozszerzeń w naszej ofercie domen i ciesz się swoją wymarzoną nazwą.

Przejdź do oferty