opiekun bloga zespół

O nas

Kwestie techniczne właśnie przestały być Twoim zmartwieniem. Marka Opiekun Bloga powstała dla Ciebie, dlatego u nas nie ma głupich pytań. Żadne, nawet najprostsze pytanie, nie zostanie bez odpowiedzi. Ty śpisz spokojnie, my czuwamy przez całą dobę.

Dlaczego my? Ponieważ STARAMY SIĘ BARDZIEJ. Kameralny zespół zapewnia prawdziwie indywidualne podejście. Jakość zawsze była i będzie na szczycie naszej listy. Po prostu sprawdź.

Jesteśmy niezależnym dostawcą usług hostingowych. Korzystamy z naszych własnych serwerów, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość w zakresie stosowanych rozwiązań. Wszystkie nasze maszyny znajdują się w nowoczesnym centrum danych w Polsce (Gdańsk).

Dołącz do naszego zespołu!

Co mówią o nas Klienci:

98% Klientów uważa nasze usługi za godne polecenia

  • TAK
  • NIE

75% Klientów ocenia nasze usługi jako „doskonałe„!

  • Doskonałe
  • Bardzo dobre
  • Dobre
  • Średnie

Na podstawie wyników ankiety wysłanej do wszystkich Klientów. Dane z 01.2019.

patryk koziol opiekunbloga

Patryk Kozioł

Ekspert w zakresie tworzenia rozwiązań online. Twórca marki Opiekun Bloga – pierwszej w Polsce marki technologicznej dedykowanej blogerom, z ponad 200 realizacjami na koncie. Ponad 10 lat doświadczeń popartych współpracą z największymi markami w Polsce takimi jak Nestlé Polska S.A., Pol-Mot Holding S.A., Interia.pl czy Nestlé Waters Direct. Współzałożyciel sieci biur coworkingowych pod marką COPOINT.

Partner w prowadzeniu projektów online wychodzący ponad standardy klasycznego doradztwa technicznego. Przedstawia skomplikowane sprawy techniczne w sposób zrozumiały absolutnie dla każdego.

Komunikacja99%
WordPress98%
Hosting93%
User Experience90%

Więcej przeczytasz na linked-in

Kajetan Kozioł
kajetan koziol

Specjalista w zakresie hostingu. Swoje doświadczenie i wiedzę zdobytą na przestrzeni ostatnich lat wykorzystuje w OpiekunBloga jako Lider Zespołu ds. Wsparcia Klienta. To miedzy innymi on dba o to, aby każde zgłoszenie, zlecenie i wszystko co się kręci wokół hostingu było realizowane sprawnie i na czas.

Więcej przeczytasz na linked-in

Maciej Trojanowicz
maciej trojanowicz

Key Account Opiekun – człowiek od zadań specjalnych. To on dba o to, żeby naszym blogerom żyło się lepiej. Poza pracą u nas menadżer blogerów, specjalista w zakresie strategii, kreacji i influencer marketingu a do tego wykładowca na Collegium Civitas. No i kto zadba o Was lepiej niż sam bloger – troyann.pl.

Więcej przeczytasz na troyan