system do tworzenia kursów

system do tworzenia kursów System do tworzenia kursów online

OB Course to nasz autorski, kompletny system do tworzenia i sprzedaży kursów online. U swych podstaw oparty o sprawdzone i solidne rozwiązania (WordPress + WooCommerce), daje nie tylko możliwość monetyzacji wiedzy w postaci kursów, ale oferuje także wszystko co klasyczny sklep online. Dzięki temu w ramach jednego systemu możesz prowadzić sprzedaż kursów, ale także produktów elektronicznych takich jak ebooki czy dowolne inne produkty fizyczne! Wszystko to bez specjalistycznej wiedzy i z pełną opieką techniczną.

kurs tworzenie
Gotowe do użycia szablony

Wstępnie przygotowane szablony dla kursu oraz strony lądowania (LP / Landing Page), pozwolą Ci skupić się wyłącznie na treściach. Jeśli jednak zechcesz, możesz je dowolnie edytować lub tworzyć własne, dostosowane w 100% do swoich potrzeb.

Strona Lądowania (LP)
system do tworzenia kursow
Strona Główna Kursu
kurs jak stworzyć
Moduł Kursu
kurs jak zrobić

OB Course Basic

System do tworzenia kursów
99 zł z vat / miesięcznie

Tworzenie i sprzedaż kursów
Moduł sklepu
Responsywny szablon
Zintegrowane płatności online
Integracja z Fakturownia.pl | wFirma.pl | iFirma.pl
Integracja z wybranym systemem mailingowym 
Integracja Facebook (Pixel) oraz Google Analytics
Zgodność z RODO
Bezpieczeństwo i wydajność
Pełna opieka techniczna
Monitoring działania 24h
Szybki i bezawaryjny hosting

ZAMÓW

OB Course Pro

System do tworzenia kursów
199 zł z vat / miesięcznie

Tworzenie i sprzedaż kursów
Moduł sklepu
Responsywny szablon
Zintegrowane płatności online
Integracja z Fakturownia.pl | wFirma.pl | iFirma.pl
Integracja z wybranym systemem mailingowym 
Integracja Facebook (Pixel) oraz Google Analytics
Zgodność z RODO
Bezpieczeństwo i wydajność
Pełna opieka techniczna
Monitoring działania 24h
Szybki i bezawaryjny hosting
Śledzenie postępów
Obsługa dostępu abonamentowego
Quizy / Testy wiedzy
Certyfikaty ukończenia kursu
Wewnętrzne forum dla kursantów
Chat dla kursantów

ZAMÓW

Jednorazowa opłata aktywacyjna 99 zł z VAT przy płatności miesięcznej. Przy płatności z góry za min. 3 miesiące lub więcej, brak opłaty aktywacyjnej.

Twórz kursy za pomocą wizualnego edytora!

Edytor wizualny pozwoli Ci w prosty sposób tworzyć poszczególne strony. Dziel stronę na wiersze, kolumny, dodawaj w nich wybrane elementy takie jak obrazki, tekst, produkty ze sklepu oraz kilkadziesiąt innych!

Układaj poszczególne elementy niczym z klocków za pomocą edytora drag&drop (złap i upuść). Wstawiaj kod html, js, css w wybrane miejsca strony. Edytor wizualny sprawi, że tworzenie stron stanie się proste i przyjemne.

sklep online wp
jak stworzyć kurs online
Łatwość obłsugi

W ramach zakupu otrzymasz instrukcje, pełną konfigurację  oraz pomoc na start. System jest bardzo prosty w obsłudze i bazuje na zapewne znanych Ci rozwiązaniach (WordPress), więc będziesz w stanie szybko wystartować i rozpocząć sprzedaż.

jak zrobić kurs
Integracje

Nasz system możesz zintegrować z wieloma zewnętrznymi rozwiązaniami takimi jak płatności online, system księgowy czy newsletter. Wszystkie tego typu integracje ustawimy za Ciebie w cenie pakietu! Masz nietypowe potrzeby? Napisz do nas, chętnie zweryfikujemy nowe możliwości.

system do tworzenia kursu
Brak zmartwień

Poza zakupem skupiasz się wyłącznie na tworzeniu kontentu i sprzedaży. Wszystko poza tym zostawiasz nam. Dbamy o bezpieczeństwo, wydajność i stale monitorujemy działanie Twojego systemu, aby działał sprawnie i w sposób Ciągły.

platforma do kursów
Moduł sklepu

Wiemy jak szybko potrafią się rozwijać firmy i ich potrzeby, dlatego nasz system możesz wykorzystać nie tylko do kursów, ale także sprzedaży dowolnych innych produktów. Wszystko opracowane jest w taki sposób, abyś mógł skupić swoją sprzedaż w jednym miejscu.

gotowy sklep woocommerce

Wyjątkowa obsługa

To dla niej Klienci wybierają właśnie nas. Dlaczego wyjątkowa? Nasz dział wsparcia to nie zwykłe call center, a w jego skład wchodzą doświadczeni specjaliści WordPress, którzy rozwiążą w ekspresowym tempie nawet największy problem. Na zgłoszenia odpowiadamy szybko i sprawnie przez 24h na dobę.

System możemy dla Ciebie uruchomić nawet w jeden dzień roboczy. Pamiętaj, że do działania często potrzebujesz zewnętrznych operatorów takich jak płatności online, o to warto zadbać wcześniej.

Nasza oferta jest elastyczna i możesz z niej zrezygnować w każdej chwili. Wystarczy, że nie opłacisz kolejnego okresu abonamentowego, Twój system zostanie automatycznie zawieszony, a po regulaminowym czasie usunięty. Żadnych ukrytych kosztów!

Nie, opłata abonamentowa jest jedyną jaką pobieramy niezależnie od sprzedaży.

Nie, nie ma żadnych tego typu limitów.

W związku z tym, że nasze systemy są rozwiązaniem abonamentowym i zarządzanym przez nas, nie dajemy możliwości instalacji szablonów czy wtyczek na własną rękę. W ramach abonamentu zobowiązujemy się do dbania o jakość systemu, jego wydajność a także bezpieczeństwo. Nie byliśmy tego w stanie zapewnić dając Klientom wolną rękę w niektórych kwestiach technicznych. Zapewniam jednak, że nasz szablon jest bardzo elastyczny, a wbudowana wtyczka drag&drop pozwala na budowanie dowolnych struktur w ramach strony.

Nie. Nasza usługa jest nierozłączna z naszymi serwerami.