pozycjonowanie bloga

Pozycjonowanie bloga

Temat, na który warto zwrócić szczególną uwagę. Ruch organiczny, czyli uzyskany w wyniku wysokich pozycji w wyszukiwarce, to najbardziej wartościowy ruch jaki można pozyskać. Z jednej strony, nasze treści trafiają wprost do osoby zainteresowanej tematyką, o której piszemy, a z drugiej stałe pozycjonowanie bloga zapewnia ogromny ruch, który jest motorem napędowym dla każdego twórcy. Ofertę kierujemy do osób, które chcą przekazać pozycjonowanie swojego bloga profesjonalistom, a nie chcą samodzielnie poświęcać czasu na naukę zagadnień związanych z SEO. Należy pamiętać, że zawsze można samodzielnie próbować swoich sił w starciu z wujkiem Google :). Warunki współpracy są ustalane zawsze indywidualnie, jednak w każdej ofercie otrzymasz m.in.:

  • Pomoc w wyborze odpowiednich fraz do pozycjonowania
  • Pozycjonowanie oraz monitoring pozycji wybranych fraz
  • Audyt i optymalizacja strony na start
  • Optymalizacja do 3 wpisów w miesiącu
  • Wsparcie techniczne – 3 rbh w miesiącu

Chcesz łatwo i szybko zwiększyć bezpieczeństwo swojego serwisu i jednocześnie poprawić pozycję w wyszukiwarce? Kup certyfikat SSL.

Oferta na pozycjonowanie w 24h (w dni robocze).Ile to koszuje?

Pozycjonowanie to proces długi i pracochłonny, dlatego koszty pozycjonowania o wysokiej jakości zaczynają się od kilkuset złotych miesięcznie wzwyż. Wycena jest zawsze indywidualna, bo każdy serwis jest inny i wymaga innych nakładów pracy.

Wolisz pozycjonować samodzielnie?

Już wkrótce dostępny będzie interaktywny kurs SEO, dzięki któremu poznasz metody optymalizacji swojego WordPressa pod kątem SEO i poprawisz wyniki wyszukiwania. Wszystko w prostym i zrozumiałym dla każdego języku.

Zapisz się na listę, powiadomimy Cię o dostępności kursu, otrzymasz także specjalną ofertę cenową!