Szablony WordPress

Absolutny TOP wyselekcjonowanych i sprawdzonych szablonów WordPress.

Wszystkie szablony dostępne w cenie Pakietu Startowego Premium oraz Premium+
szablon wordpress

Przeznaczenie: blog

OB Theme – opracowany od podstaw w oparciu o Elementor, specjalnie dla Blogerów. Szybki i przyjazny SEO a do tego elastyczny, praktycznie każdy element jest edytowalny. Idealny do rozbudowy o własne potrzeby. Wtyczka Elementor w wersji PRO o wartości 49$ w pakiecie!

szablony wordpress

Przeznaczenie: blog

SOLEDAD – 65 wersji demo na start, zdecydowanie jest w czym wybierać. Szablon o bardzo dużych możliwościach dostosowania go pod swoją wizję. 5 różnych widoków postu, 3 opcje dla paska bocznego, mnogość opcji sprawia, że zadowoli praktycznie każdego.

Średnia ocena: 4.86/5

hosting ssd wordpressZacznij od hostingu i domeny!

To wszystko czego potrzebujesz na start. Jeśli dopiero zaczynasz możesz zacząć tylko od hostingu i domeny, kupując taki zestaw otrzymasz zainstalowany i gotowy do pracy WordPress. Zupełnie darmowe szablony znajdziesz np. tutaj. Jeśli potrzebujesz większych możliwości wybierz jeden z proponowanych przez nas szablonów płatnych.

Teraz tylko 169 zł – zamów!
szablony wordpress

Przeznaczenie: uniwersalny

UNICON – Wszechstronny szablon, który najlepiej sprawdzi się jako podstawa firmowej strony www, ale może także służyć jako sklep czy blog. Wiele rozbudowanych wersji demo i intuicyjność w obsłudze sprawiają, że jest to jeden z najlepszych dostępnych szablonów.

Średnia ocena: 4.79/5

szablony wordpress stockholm

Przeznaczenie: uniwersalny

STOCKHOLM – Klasyczny skandynawski, jak sama nazwa wskazuje, design. Niech Cię nie zwiedzie jego minimalistyczny wygląd, z pomocą tego szablonu bez problemu stworzysz zaawansowaną stronę www czy sklep.  Jako bazy możesz użyć jednej z ponad 40 wersji gotowych do użycia wersji demo .

Średnia ocena: 4.74/5

Przeznaczenie: strona www

MONSTROID2 – Za pomocą tego motywu można stworzyć praktycznie dowolną stronę biznesową i nie tylko. Monstroid2 zawiera 300+ gotowych projektów stron, 500+ układów elementów witryny i specjalne rozszerzenie Magic Button. Za jego pomocą można łączyć kilka układów w jednym projekcie.

Średnia ocena: 4,9/5

szablon wordpress redwood

Przeznaczenie: blog

REDWOOD – stworzony z myślą o blogerach ceniących sobie maksymalną prostotę. Czytelna forma i klasyczny blogowy układ znajdują wielu fanów. Szablon oferuje 5 różnych układów bloga.

Średnia ocena: 4.76/5

Przeznaczenie: blog

JANNAH NEWS – Szablon obejmujący nowe, responsywne projekty, niesamowite nowe funkcje, kompletne prezentacje witryn internetowych oraz dożywotnie bezpłatne aktualizacje.

Średnia ocena: 4.76/5

Przeznaczenie: blog

AUTHENTIC – Najlepiej sprzedający się szablon dla blogerów w 2019 roku. Motyw daje możliwość stworzenia trzynastu całkowicie różnych projektów za pomocą jednego szablonu WordPress.

Średnia ocena: 4.96/5

Przeznaczenie: blog

24.STORYCLE – Jeśli poszukujesz rozbudowaną templatkę do tworzenia blogu informacyjnego, zwróć uwagę na 24.Storycle. Do twojego wyboru dostępne są 16 motywów potomnych i szereg widgetów.

Średnia ocena: 4.76/5

Przeznaczenie: blog

4NEWS  – Ten motyw można dostosować do portalu informatycznego oraz blogu tematycznego. Pomogą w tym gotowe projekty dla strony domowej i podstron oraz wygodne opcje personalizacji.

Średnia ocena: 4.74/5

szablony wordpress flatsome

Przeznaczenie: sklep

FLATSOME – poza ogromem funkcji i elastycznością, których pozazdrościłby nie jeden konkurent, ten szablon ma jeszcze jedną ogromną zaletę, jest szybki. To jedna z tych cech, które są ogromnie ważne przy sklepach WordPress, a niestety większość szablów ma z tym problem.

Średnia ocena: 4.80/5