Szablony WordPress

Absolutny TOP wyselekcjonowanych i sprawdzonych szablonów WordPress.

szablony wordpress

Przeznaczenie: uniwersalny

UNICON – Wszechstronny szablon, który najlepiej sprawdzi się jako podstawa firmowej strony www, ale może także służyć jako sklep czy blog. Wiele rozbudowanych wersji demo i intuicyjność w obsłudze sprawiają, że jest to jeden z najlepszych dostępnych szablonów.

Cena: 59$
Średnia ocena: 4.79/5

szablony wordpress

Przeznaczenie: blog

SOLEDAD – 65 wersji demo na start, zdecydowanie jest w czym wybierać. Szablon o bardzo dużych możliwościach dostosowania go pod swoją wizję. 5 różnych widoków postu, 3 opcje dla paska bocznego, mnogość opcji sprawia, że zadowoli praktycznie każdego.

Cena: 59$
Średnia ocena: 4.86/5

hosting ssd wordpressZacznij od hostingu i domeny!

To wszystko czego potrzebujesz na start. Jeśli dopiero zaczynasz możesz zacząć tylko od hostingu i domeny, kupując taki zestaw otrzymasz zainstalowany i gotowy do pracy WordPress. Zupełnie darmowe szablony znajdziesz np. tutaj. Jeśli potrzebujesz większych możliwości wybierz jeden z proponowanych przez nas szablonów płatnych.

Tylko 149 zł – zamów teraz!
szablony wordpress flatsome

Przeznaczenie: sklep

FLATSOME – poza ogromem funkcji i elastycznością, których pozazdrościłby nie jeden konkurent, ten szablon ma jeszcze jedną ogromną zaletę, jest szybki. To jedna z tych cech, które są ogromnie ważne przy sklepach WordPress, a niestety większość szablów ma z tym problem.

Cena: 59$
Średnia ocena: 4.80/5

szablony wordpress stockholm

Przeznaczenie: uniwersalny

STOCKHOLM – Klasyczny skandynawski, jak sama nazwa wskazuje, design. Niech Cię nie zwiedzie jego minimalistyczny wygląd, z pomocą tego szablonu bez problemu stworzysz zaawansowaną stronę www czy sklep.  Jako bazy możesz użyć jednej z ponad 40 wersji gotowych do użycia wersji demo .

Cena: 59$
Średnia ocena: 4.74/5

szablon wordpress redwood

Przeznaczenie: blog

REDWOOD – stworzony z myślą o blogerach ceniących sobie maksymalną prostotę. Czytelna forma i klasyczny blogowy układ znajdują wielu fanów. Szablon oferuje 5 różnych układów samego bloga, kilka wbudowanych widgetów oraz sporo funkcjonalności, które ułatwiają jego personalizację.

Cena: 49$
Średnia ocena: 4.76/5