Szablony WordPress

Absolutny TOP wyselekcjonowanych i sprawdzonych szablonów WordPress.

szablony wordpress

Przeznaczenie: uniwersalny

UNICON – Wszechstronny szablon, który najlepiej sprawdzi się jako podstawa firmowej strony www, ale może także służyć jako sklep czy blog. Wiele rozbudowanych wersji demo i intuicyjność w obsłudze sprawiają, że jest to jeden z najlepszych dostępnych szablonów.

Cena: 59$
Średnia ocena: 4.79/5

szablony wordpress

Przeznaczenie: blog

SOLEDAD – 65 wersji demo na start, zdecydowanie jest w czym wybierać. Szablon o bardzo dużych możliwościach dostosowania go pod swoją wizję. 5 różnych widoków postu, 3 opcje dla paska bocznego, mnogość opcji sprawia, że zadowoli praktycznie każdego.

Cena: 59$
Średnia ocena: 4.86/5

hosting ssd wordpressZacznij od hostingu i domeny!

To wszystko czego potrzebujesz na start. Jeśli dopiero zaczynasz możesz zacząć tylko od hostingu i domeny, kupując taki zestaw otrzymasz zainstalowany i gotowy do pracy WordPress. Zupełnie darmowe szablony znajdziesz np. tutaj. Jeśli potrzebujesz większych możliwości wybierz jeden z proponowanych przez nas szablonów płatnych.

Tylko 149 zł – zamów teraz!
monstroid szablony wordpress

Przeznaczenie: strona www

MONSTROID2 – flagowy model serwisu TemplateMonster. Mnogość opcji może na początku przestraszyć, ale przy bliższym poznaniu pracuje się na nim bardzo fajnie. Jeśli planujesz stworzyć stronę www, nawet rozbudowywaną, to będzie to dobra opcja dla Ciebie.

Cena: 75$
Średnia ocena: -/5

szablony wordpress flatsome

Przeznaczenie: sklep

FLATSOME – poza ogromem funkcji i elastycznością, których pozazdrościłby nie jeden konkurent, ten szablon ma jeszcze jedną ogromną zaletę, jest szybki. To jedna z tych cech, które są ogromnie ważne przy sklepach WordPress, a niestety większość szablów ma z tym problem.

Cena: 59$
Średnia ocena: 4.80/5

szablony wordpress stockholm

Przeznaczenie: uniwersalny

STOCKHOLM – Klasyczny skandynawski, jak sama nazwa wskazuje, design. Niech Cię nie zwiedzie jego minimalistyczny wygląd, z pomocą tego szablonu bez problemu stworzysz zaawansowaną stronę www czy sklep.  Jako bazy możesz użyć jednej z ponad 40 wersji gotowych do użycia wersji demo .

Cena: 59$
Średnia ocena: 4.74/5

szablon wordpress redwood

Przeznaczenie: blog

REDWOOD – stworzony z myślą o blogerach ceniących sobie maksymalną prostotę. Czytelna forma i klasyczny blogowy układ znajdują wielu fanów. Szablon oferuje 5 różnych układów samego bloga, kilka wbudowanych widgetów oraz sporo funkcjonalności, które ułatwiają jego personalizację.

Cena: 49$
Średnia ocena: 4.76/5

Przeznaczenie: blog

JANNAH NEWS – Szablon obejmujący nowe, responsywne projekty, niesamowite nowe funkcje, kompletne prezentacje witryn internetowych oraz dożywotnie bezpłatne aktualizacje.

 

Cena: 44$
Średnia ocena: 4.76/5

Przeznaczenie: blog

AUTHENTIC – Najlepiej sprzedający się szablon dla blogerów w 2019 roku. Motyw daje możliwość stworzenia trzynastu całkowicie różnych projektów za pomocą jednego szablonu WordPress.

 

Cena: 59$
Średnia ocena: 4.96/5

Szablony WordPress
4.5 (90%) 4 votes